Среда, 2018-09-26, 7:26:28

Приветствую Вас Гость | RSS

Главная » 2011 » Март » 13 » Гості Міжнародної Програми Ukrainian Fashion Week
9:13:04
Гості Міжнародної Програми Ukrainian Fashion Week

28-й Ukrainian Fashion Week викликає широке зацікавлення багатьох зарубіжних фахівців та відомих особистостей галузі моди. Цього разу в рамках міжнародної програми на Український Тиждень Моди завітає справжнє сузір’я видатних, знакових гостей. Мабуть, вперше Ukrainian Fashion Week буде настільки зоряним явищем світової індустрії моди. Це можна пояснити не тільки щорічним зростанням авторитету найважливішої події в житті української моди. Вітчизняні дизайнери вже досягли того рівня розвитку, що можна сміливо сказати – вони очікувані гості на найбільш конкурентних ринках світу. Європейські та азійські баєри, оглядачі  та фешн-консультанти, власники бутіків та концепт-сторів не тільки активно придивляються, а вже цілеспрямовано працюють з власниками українських домів моди. Настав той зоряний час, коли українські торгові марки займають своє почесне місце на світових фешн-ринках. Надійним підтвердженням цього є список гостей нинішнього Українського Тижня Моди:

Dji Dieng (Джі Дієнґ). Супермодель (Франція)
Dji Dieng – супермодель світового рівня. Фахівцям у галузі моди вона запам’яталася не тільки численними рекламними кампаніями відомих брендів ("COCA-COLA light”,  "NOKIA”, "M.A.C.”, "Vivienne Westwood” та ін.), а й як манекенниця, що має найдовші ноги серед топ-моделей світу. Dji Dieng працювала моделлю в Парижі, Мілані, Лондоні та Нью-Йорку, на показах Hermès, Christian Dior, Carven, Vivienne Westwood, Roberto Cavalli, Trash-Couture, Eymeric Francois, Romeo Gigli, Torrente, DIESEL, Missoni, Jean-Luc Amsler, Alphadi тощо.
Супермодель Dji Dieng активно займається благодійністю (нагороджена Гуманітарною премією та премією волонтера ООН) і виступає як посол доброї волі ЮНЕСКО у Шрі-Ланці. Вона багато зусиль віддає співпраці з організаціями, що займаються профілактикою ВІЛ/СНІД. В Україні вона надасть свою неоціненну допомогу проектам у рамках програм «АнтиСНІД» та «Перша Професія».

Alla Belyakova (Алла Белякова). Головний редактор Glamour (Russia)
Алла Белякова – головний редактор російського журналу Glamour.
Алла Белякова у 1990–1992 роках працювала редактором англійської редакції Світової служби ТАРС, з 1991 по 1993 рік – редактором, а згодом й випусковим редактором англійської версії газети "Коммерсантъ”.
У 1994–1995 роках вона працювала редактором відділу краси журналу Cosmopolitain, у 1995–2000 – редактором відділу краси, а згодом – заступником головного редактору журналу Elle (Росія).
У 2001 році Алла Белякова очолила російську версію богемного молодіжного журналу Jalouse.
З 2006 року Алла Белякова – виконавчий, а згодом – головний редактор російського Glamour.

Alessandra Dainelli (Алессандра Дайнеллі). Баєр та фешн-консультант (Італія)
Alessandra Dainelli – баєр та фешн-консультант, входить у топ-10 баєрів, які впливають на розвиток світової моди. З 1983 до 1988 рік Alessandra Dainelli працювала менеджером з продажів у студії Guzzini. З 1989 по 1999-й – директор з продажів у студії Zeta.
З 2000 року Alessandra Dainelli працює фрі-ланс-баєром та фешн-консультантом. У 2006 році Alessandra Dainelli заснувала свою студію в Мілані. Студія займається пошуком найкращого продукту для магазинів шляхом інноваційоного та глобального підходу до дослідження, приватних консультацій та особистих контактів.

Ronald Denis (Рональд Деніс). Засновник GFM, фешн-консультант (Бельгія)
Ronald Denis – засновник GlobaL Fashion Managment, компанії, що спеціалізується на наданні послуг зі створення міжнародних стратегій, маркетинґових кампаній та бізнес-планів для фешн-індустрії, брендів та дизайнерів. Рональд Деніс був спеціальним гостем UFW у жовтні 2010 року і цього сезону приїде знову, щоб продовжити знайомство з українською модою, адже він вбачає великі перспективи в інтеграції українських дизайнерів у міжнародний фешн-простір.

Li Edelkoort (Лі Еделькорт). Всесвітньо відомий трендсеттер, фешн-консультант (Голландія)
Li Edelkoort – трендсеттер №1 у світі, яка 20 років тому перетворила передбачення тенденцій на професію. Лі Еделькорт займала посаду голови академії дизайну в Ейндховені (1999–2009 рр.). Вона є однією із 25 найвпливовіших людей у світі моди, за версією журналу "Time”.
Лі Еделькорт консультує та розроблює концепти продуктів для: Cacharel, Gucci, Procter & Gamble, Wella, Coca-Cola, the Dutch Transport Authority, Ermenegildo Zegna, Fortis Bank, Jaguar, L’Oreal, Lancome, Nespresso, Nissan, Philips, Seiko, Shiseido, Siemens, готелі та курорти Singita Hotels and Resorts, Swarovski, the Swiss Real Estate Association and Swatch, Swarovski crystals, Lacoste fashions, Estee Lauder cosmetics, Camper footwear, DIM underwear, Samsung electronics, Findus foods тощо.
Ukrainian Fashion Week має честь представити свого партнера – компанію Crea-Pro, завдяки якій у Києві 17 березня 2011 року в рамках Ukrainian Fashion Week відбудеться семінар "Лі Еделькорт” – "Справи земні”. Ви можете зареєструватися на семінар на сайті
www.crea-pro.com.ua

Renata Fontanelli (Рената Фонтанеллі). Фешн-редактор газети "La Repubblica” (Італія)
Renata Fontanelli – фешн-редактор газети "La Repubblica”.
Рената Фонтанеллі – одна із найбільш впливових фешн- та бізнес-журналістів сьогодення в Італії. Вона пише для Affari&Finanza of La Repubblica (італійська газета, яка має найбільші продажі), BMM (один із найкращих фешн-журналів в Італії), а також працює як тележурналіст.

Vitaliy Kozak (Віталій Козак). Блоґер vogue.ru, фешн-консультант (Росія)
Віталій Козак – у минулому прес-аташе Валентина Юдашкіна, представник компанії Escada в Росії та країнах СНД. На сьогодні – блоґер vogue.ru, фешн-консультант, DJ та організатор найпопулярнішої у Москві вечірки Love Boat.

Anna Kushnerova та Romain Brau (Анна Кушнєрова та Роман Брау). Власники concept-store «ra» (Бельгія)
Розташований у центрі Антверпена (Бельгія) концепт-стор «ra» було засновано в жовтні 2009 року двома випускниками Королівської Академії Мистецтв Бельгії – Романом Брау та Анною Кушнеровою. У магазині представлено понад 50 ліній одягу для чоловіків та жінок, а також взуття та аксесуари. «ra» пропонує не лише такі відомі бренди, як Ann-Sofie Back, Damir Doma, Gareth Pugh, Henrik Vibskov, Peter Jensen, Juun. J, Meadham Kirchhoff та Rad Hourani, але й одяг молодих і талановитих дизайнерів, надаючи їм унікальну можливість зростати та знаходити власну аудиторію.

Corrado Manaresi (Коррадо Манаресі). Партнер Maas Markets
З початку 1990-х  - найвпливовіший експерт у галузи моди в країнах СНД. Крім того, що він заслужив повагу цілого ряду італійських марок взуття, Коррадо Манаресі також відомий тим, що просуває десятки модних брендів. Завдяки його знанням та контактам, вони отримали визнання на ринках країн СНД. Коррадо Манаресі також відомий, як один з основних фешн-експертів у країнах СНД в сегменті luxury.

Aris Rakas (Аріс Ракас). Президент та власник Rakas Ltd. (Греція)
Компанія Rakas займає провідні позиції на грецькому фенш-ринку сегменту luxury, як у роздрібній торгівлі, так і в дистрибюції.
Родина керівника компанії Арістідіса Ракаса почала працювати у цій галузі з 1936 року.
Компанія володіє великою кількістю успішних брендових магазинів, серед яких: PINKO, MARC BY MARC JACOBS, DIANE VON FURSTENBERG, MULBERY та CELYN B, а також двома мультибрендовими магазинами: SOFOS та ZILLY.
З мережею з 44-х магазинів, у яких працює близько 140 осіб, компанія RAKAS є потужним гравцем на основних фешн-ринках Греції та Кіпру.

David Cheung (Девід Чеунг). Представник Paris Gallery

Матеріал з сайту http://www.fashionweek.com.ua/


Розклад Ukrainian Fashion WeeK

завантажити розклад

Просмотров: 860 | Добавил: Oleksii | Теги: Ukrainian Fashion Week березень 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]